The Readom: відкрита бібліотека актуальної літератури.

Київ - це місто, в якому історично сформувалась любов його мешканців до читання. Проте, дуже серйозною проблемою стоїть питання доступу киян до літератури. Купувати книги - дорого та недоцільно. Завантажувати з піратських сайтів в інтернеті є, нажаль, найбільш розповсюдженим варіантом, проте нових книг у доступі немає. В місті немає жодної бібліотеки, що може без бюрократичних перепон (паспорт, прописка тощо) надати у користування хоча б щось із класики, актуальна ж література - відсутня абсолютно.

Ідея

The Readom - це відкрита приватна бібліотека, доступна для всіх без виключення киян та гостей столиці, що за 5 грн/день надає можливість читати актуальну літературу від класики до видань, що от-от з’явилися в Україні, а також, найкращі періодичні видання. Крім того, The Readom надає можливість буккросингу для резидентів та читальну залу з кав’ярнею та фуд-баром.

Бюджет проекту

Мінімальний робочий продукт на 150-200 кв. м. та до 1000 книжок можно реалізувати на суму до 200 тисяч грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.