Всеукраїнська система пошуку загублених собак (додаток)

Домашні собаки рідко виживають на вулиці. А якщо виживають, то прибиваються до зграй і можуть стати агресивними. Проте досі в країні не існує ані законів, що робили б чіпування обов’язковим, ані єдиної бази домашніх собак. Якщо ж не повернути собаку протягом перших днів додому, вирогідність розшукати її знижується щонайменше на 70%.

Ідея

Уявіть, що ви загубили свого собаку. Куди бігти, що робити? Facebook, OLX, Вконтакте? Це мегабайти ніяк не структурованої інформації, в якій загубиться навіть досвідчений користвуач. А тепер уявіть що ви, навпаки. знайшли якогось сумного і в очевидь загубленого домашнього песика. Так от Фондом Happy Paw було створено всеукраїнську систему пошуку собак. Це зручний і ефективний продукт, завдяки якому ми повертаємо додому кожного другого собаку. Зручна система підбору схожих оголошень, поширення інформації в Інтернеті, волонтерська допомога в пошуках на місцевості – все це насправді працює, але тільки на PC. Тому, базуючись на нашому трьохрічному досвіді, ми вирішили створити мобільний додаток, що буде ще ефективнішим та зручнішим.

Бюджет проекту

340 000 грн (з яких 140 000 грн буде надано благодійниками Фонду та/або в якості безкоштовних послуг від розробників)

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.