Вбезпеці

Наш проект націлений на дві проблеми – здоров’я та безпека, та на дві цільові аудиторії - молодь/жінки та люди похилого віку.
Літні люди.
Люди похилого віку, що живуть самі, часто стають жертвами пограбувань та шахраїв. Заходячи в оселю літньої людини під виглядом соціального працівника чи електрика, зловмисник може не лише пограбувати довірливу бабусю, але й спричинити їй фізичну шкоду. Така людина залишається на самоті зі своїми проблемами, не має змоги оперативно сповістити близьких чи викликати служби порятунку.
Іншою проблемою літніх людей, є слабке здоров’я. Особа старше 65 років має до 5-7 хронічних хвороб, у кризовій ситуації їй може знадобитись підмога.

Молодь, жінки.
Мабуть, кожна жінка стикалася з ситуацією, коли вона пізно в вечері поверталась до дому, заходила до не освітлюваного під’їзди чи підземного переходу, користувалась таксі з «непривітними» водіями чи вирушала на зустріч з незнайомцем. На жаль, кожна з цих ситуацій може завершитись пограбуванням, нападом тощо. Зазвичай в таких ситуаціях, жінка просить подругу передзвонити їй. Але у більшості випадків, жінка не хоче нікого турбувати, або подруга не відповідально ставилась до прохання допомоги.

Ідея

Ми пропонуємо цілодобовий колл-центр та GPS моніторинг, для контролю за безпекою та станом самопочуття вдома та на вулиці.
Як це працює:
-  Зателефонуйте нам або заповніть заявку на сайті
- Залиште контактні дані
- Сповістіть додаткову інформація ( зустрічаєтесь з незнайомцем, пізно вночі їдете з незнайомим водієм, пізно вночі повертаєтесь додому, або очікуєте на прихід електрика, будівельника, кур’єра, та хвилюєтесь за свою безпеку; погано себе почуваєте, та хочете щоб ми за цим прослідкували)
- Коли вам передзвонити?
Якщо до встановленого часу наш оператор не додзвониться до вас (вимкнений телефон,не відповідаєте на дзвінок), ми сповістимо про можливу загрозу вашому життю вашим рідним, друзям, сусідам, екстреним службам тощо. Оператор сповістить вашим близьким де ви були, з ким зустрічались тощо. У разі наявності функції GPS у вашому телефоні, ми передамо інформацію про ваше пересування та останнє місцезнаходження.

Бюджет проекту

200000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.