Київ - місто комфортного життя!

На жаль, славетне місто Київ, на даний момент, не може похизуватися вдалою, а головне комфортною інфраструктурою. Ми маємо цілу низку проблем:
- затори;
- проблеми з паркуванням;
- повна відсутність велосипедної інфраструктури;
- незручний громадський транспорт;
- сміття на вулицях.

Ідея

Тому я прийшов до висновку, що в Києві має існувати організація, яка буде знаходити та систематизувати проекти, які зможуть покращити становище, яке виникло.
В скарбниці майбутньої організації вже є низка рішень, які можуть врегулювати існуючі проблеми.
Наприклад, проблему заторів з легкістю можна вирішити, стимулюючи використання засобів громадського транспорту. Адже зниження кількості автомобілів на дорогах - це, апріорі, найліпше рішення цієї проблеми. Але пересісти на громадський транспорт пересічний киянин погодиться лише за тієї умови, що він буде зручним для користування. Що вийшовши з нього, він побачить зручну пішохідну інфраструктуру, за допомогою якої можна комфортно дістатися місця призначення.
Саме для цього покликаний проект “Київ - місто комфортного життя!”. Щоб зробити вулиці чистими, громадський транспорт привабливим, а міську інфраструктуру - зручною.
У разі перемоги даного стартапу, гроші будуть витрачені на створення такої організації та на реалізацію однієї з ідей.

Бюджет проекту

200 тис. гривень

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.