ПОРТАЛ.УКР

Наше завдання - не лише полегшити Вам пошук цікавої і достовірної інформації, а й надати всебічну підтримку з країнознавчих, економічних та юридичних питань, з якими зустрічаються іноземні громадяни, які приїжджають в Україну.
Автори порталу знають на власному досвіді, як непросто «грати на чужій території», як складно знайти надійних, досвідчених партнерів і вибрати серед десятків різних варіантів, як важливо правильно оцінити можливості і зрозуміти правила гри, щоб ефективно організувати перебування або бізнес в новій країні.

Ідея

Наша мета - надати Вам достовірну інформацію, розвіяти помилкові міфи і подолати стереотипи, що негативно впливають на досягнення Ваших цілей в Україні. У динамічному, глобалізованому світі повна, якісна інформація з достовірних джерел набуває все більшого значення і цінність. Ми надаємо нашим клієнтам комплексні послуги з підбору інформації та перевірки її якості. На основі аналізу отриманих відомостей, ми із задоволенням надамо Вам всебічну підтримку і далі, на етапі прийняття рішення. Тим самим ми не тільки заощадимо Ваш час, позбавивши Вас від необхідності самостійно розбиратися в достовірності суперечливої інформації, наданої в Інтернеті, але і поділимося з Вами нашим ноу-хау і практичним досвідом.
Прототип проекту - http://портал.укр

Бюджет проекту

190000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.