Слухняні Вуличні Ліхтарі

Вуличні ліхтарі - невід`ємна частина кожного міста, але наразі ми маємо дві проблеми, пов`язані з ними. Ліхтарі споживають надмірну кількість електроенергії, велика частина якої витрачається даремно. Друга проблема полягає в нудному та стандартному підході до їх функціонування, тоді як 21 століття розкриває для них надзвичайно широкі можливості!

Ідея

Наша ідея не просто дозволить економити кожного дня величезну кількість електроенергії, але й перетворить вечірні прогулянки киян і туристів нашого міста на справжній атракціон! Будь-який житель Києва, який користується смартфоном, матиме змогу “замовити” собі світло - створити навколо себе освітлення бажаного кольору та яскравості, що супроводжуватиме його по всьому парку, плавно перетікаючи від одного ліхтарика до іншого. Під час зустрічі відвідувачів їхні кольори зливатимуться в один, утворюючи новий колір. Під час проведення концертів ліхтарі зможуть синхронно змінювати колір залежно від спектру звуку (музики).

Таким чином, проект “Слухняні вуличні ліхтарі” повністю вирішує одразу дві пробеми:
1) значна економія електроенергії (для прикладу, схожа ідея, пов`язана з енергозбереженням, була нещодавно реалізована в Лос-Анжелесі. Її втілення дозволяє місту економити кожного дня близько 70% енегрії. Подробиці за посиланням: http://gizmodo.com/las-street-lighting-will-be-controlled-by-a-wireless-ne-1696359821 )
2) дійсно цікавий та оригінальний парк, якому немає аналогів у світі.

P. S. Важливою перевагою “Розумних ліхтарів” є можливість використання їх сумісно з стандартними патронами, без внесення змін до фонарного стовпа. Таким чином, ідея не потребує значних фінансових затрат, а процес переобладнання парку не перевищить одного дня.

Бюджет проекту

Бюджет 200 000 грн. За 40 ліхтариків і блок керування.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.