Впровадження альтернативних джерел енергії в сучасне місто

Підвещенння тарифів на опалення та електроенергію породжує проблему, яка буде надалі тільки зростати - це проблема заощадження енергії та розумного її використання. На скільки мені відомо подоржчання тарифів буде впроваджуватися вродовж найближчих 2-3 років, це те, що було неодноразово озвучено нашими міністерствами та представниками влади. Тому, я бачу часткове вирішення цього питання шляхом впровадження використання альтернативних джерел енергії (в межах цього проекту це використання сонячної енергії).
Звичайно, мова не йде про відключення від звичайної системи енергопостачання від “Київенерго” або інших підприємств, на данний момент розглядаємо сонячну енергію як план варіант заощадження.

Ідея

Ідея проекту: встановлення сонячних батарей та засобів акумулювання енергії на даху одного з будинків та підключення їх до системи енергопостачання будинку, та обов’язкове встановлення необхідного обладнання та лічильників для того щоб обчислити обсяги енергії спожиті за допомогою цієї системи.
Організайійна складова:
1) Для даного проекту одним з варіантів є обрання будинку багатоповерхівки в якій немає проблем з проводкою(в старих будинках ця проблема проявляється майже завжди). Тому обираємо одну з таких багатоповерхівок.
2) Досягаємо згоди з усіма жителями будинку та державними установами які надають відповідні дозволи, для того щоб встановити систему акумулювання сонячної енергії і підключення її до системи електропостачання будинку.
3) Проблему охорони такого обладнання можна вирішити шляхом обрання будинку з консьєржем. Тобто в будинку буде присутня людина яка контролюватиме щоб непорядні люди не могли його винести(фотоелементи і батарею мають достатньо великий розмір).

Бюджет проекту

В залежності від площі даху обраного будинку      120 000 -180 000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.