Localpolis. Місто, яке створене мешканцями

Урбаністичні трансформації міст проводяться в малій кількості, в’яло та, в більшості випадків, не так ефективно, як могли б.
Думка громадськості, частіш за все, не береться до уваги при прийнятті рішень.
Загалом, кошти адміністрацій населених пунктів витрачаються на однотипні та сумовиті урбаністичні проекти.
Велика кількість проблемних ділянок в містах та селищах залишається поза увагою при розробці плану облаштування. В тому числі, через непоінформованість щодо їх існування.

Ідея

Результатом такої співпраці стане втілення в життя широкого кола міських ініціатив.

Мешканці населених пунктів відповідають за локалізацію проблемної ділянки, об’єкту чи зони та надання рекомендацій і пропозицій щодо її можливої трансформації чи облаштування.

На основі цієї інформації створюється технічне завдання для роботи іншої цільової групи «Localpolis» - Творців. Вони ж, в свою чергу, відповідають за проектні рішення, створенні на основі преференцій громадськості.

Усі запропоновані варіанти завантажуються на веб-сайт, після чого відбувається голосування, де обирається три кращих. Таким чином, спільнота того чи іншого міста грає провідну роль при прийнятті рішень стосовно проектних пропозицій за допомогою “Localpolis”.

Після цього створюється база проектів, які стосуються відповідних ділянок, об’єктів чи зон міст. Вона включає рішення, які підтримані більшістю, а отже, задовольняють максимальній кількості функціональних, естетичних та інших вимог громадськості. До цієї бази буде надано доступ адміністраціям населених пунктів та меценатам, які зможуть їх використовувати, як готові до втілення проектні пропозиції. Таким чином, суттєво прискоряться процеси будівництва та зменшиться кількість витрат. Крім того, сама громада того чи іншого міста, села, району зможе скористатись цими ж рішеннями для самостійного облаштування відповідних територій чи об’єктів. При цьому, усі авторські права належать авторам проектів.
Таким чином, “Localpolis” є новим щаблем в розвитку міст, де кожна цільова група отримує безперечні переваги.
Тож, долучайтеся до проекту! Створюймо міста разом!

Більше подробиць на https://localpolis.wordpress.com

Бюджет проекту

100 -200 тис. грн

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.