Time Seller

Проект повинен реалізувати можливість допомогти користувачеві завжди оперативно знайти роботу, отримати заявку на виконання роботи, розмістити заявку на виконання роботи, підписатися на оновлення системи по кожному з параметрів, отримуючи повідомлення або на пошту або через мобільний інформер

Ідея

Користувач після реєстрації отримує можливість виступити як в ролі роботодавця так і виконавця, при цьому він не прив’язаний до конкретної ролі взагалі.
Користувач заповнює своє резюме залишаючи свої побажання щодо пошуку роботи, обмежуючи ареал пошуку роботи, специфіку, час і будь-які інші параметри.
Користувач має право сам викласти назву послуги яку він готовий надати і вказати вартість її як в погодинному вигляді так і за угоду, роботу.
Резюме проекту
Принцип роботи проекту передбачає створити умови зручні для роботи, завдяки яким замовник буде впевнений що роботу виконають вчасно і якісно, а виконавець у тому що йому оплатять роботу
Аудиторія проекту
Молодь, студенти, активні користувачі Інтернету

Бюджет проекту

30000$

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.