Вільний Шевченко

Невідповідність символів нації потребам її свободи і незалежності.

Образ Т. Г. Шевченка створений більшовиками за часів СРСР, який символізуює поневолення та підкорення українського народу, не відповідає вільній творчій натурі Кобзаря і сучасному духу українського народу.

Ідея

Створення пам’ятника нового зраза, який відповідатиме істинному образу Шевченка і слугуватиме прикладом вільної людини та заміна пам’ятника старого зразка в Парку Шевченка на в проти червоного корпусу.

Суть в тому, що  Українці немають образу вільної людини яку можна наслідувати. Шевченко є справжнім українцем, щей при цьому вільним, але його образ настільки був зковерканий Радянською владою, що повністю відображає протилежне.

Шевченко завжди був українським символом свободи та незалежності, з його віршами на вустах піднімалось не одне повстання.
Тоді чому ми дозволяємо коверкати його істинний образ?
Що таке старість в образі? Це втома, не здатність боротись, слабкість. Україна ніколи не була слабкою, стомленою і завжди боролась за свободу і незалежність.
Що таке перехрещені руки з переду, або з ховані ззаду? Це не здатність щось зробити!
Україна така? НІ! Українці завжди могли знайти вихід з будь якої ситуації і  вирішити будь яку проблему. Нагнута голова це приниження, сором так стоїть лише раб. Українці такі? Ні! Козаки колись були рабами? Вони помирали але рабами не ставали!

Тому  молодий Шевченко піднятою головою, прямим поглядом, вільними руками – ось символ вільної та незалежної країни.

Бюджет проекту

20-25 тис. доларів.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.