Довідник культурної спадщини столиці

Недостатня проінформованість, незнання, нехтування культурною спадщиною міста Києва.

Ідея

Створити портал на якому буде зібрана культурна спадщина Києва (всі пам’ятники, скульптури, історичні місця, архітектура тощо, що вплинули на розвиток культури України та знаходяться в Києві). Вони будуть поділені за категоріями, мати детальний опис, історію створення, адресу місця знаходження, фотаграфії тощо. Всю цю інформацію зібрати та впорядкувати на порталі, перенести на мобільні платформи з можливістю їх визначення місця знаходження на Google Maps, додати функцію автоматичного виявлення поблизості пам’ятки та сповіщення про це користувача. Тоді кожен користувач (будь-то корінний житель чи турист) зможе не тільки знайти, а й дізнатись про дану пам’ятку цікаву інформацію, чи стати гідом для своїх знайомих / друзів.
Кожного дня ми проходимо повз десятки пам’яток істроії, скульптур, будинків навіть не підозрюючи про їх існування, нехтуючи історією свого народу, відвідуючи даний портал ми розширимо свої знання культури нашого чудового міста.
З допомогою даного порталу зникне питання вибору місця, яке ми захочемо відвідати вихідного дня.

Бюджет проекту

100000-150000

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.