Bus Smart

Кожен день пересування на громадському транспорті доставляє масу незручностей. Найбільша його проблема це розклад. Щоб встигнути в потрібне місце необхідно виходити за довго до нього, і вільний час яке можна було присвятити собі, витрачати на очікування громадського транспорту. У спеку, дощ, сніг, холод, для того щоб кудись встигнути, до часу який ви витратите на сам шлях ви повинні додати час очікування громадського транспорту.

Ідея

Bus Smatr. Програма для мобільних пристроїв і його web версія спрямовані на полегшення користування громадським транспортом, і звільнення вашого часу. яке ви витрачаєте на очікування громадського транспорту.
У багатьох містах України, таких як: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, в маршрутних транспортних засобах встановлені GPS датчики, для відстеження їх пересування. Але на повну їх потенціал не використовують.
Bus Smart синхронізується з серверами онлайн моніторингу громадського транспорту, показання яких передається через встановлені в автобусах GPS датчик. І враховуючи швидкість і місце знаходження потрібного вам автобуса, розраховує через який час він буде на ваше зупинці.
Так само, мобільна програма  грунтуючись на показники внутрішнього GPS датчика вашого мобільного пристрою, запам’ятовує середню тривалість вашого шляху до зупинки.
Відштовхуючись від цих даних мобільна програма розраховує рекомендований час, через який ви повинні вийти з дому, щоб встигнути на  ваш маршрут та інформує, у котрій годині потрібний вам маршрут буде на Вашій зупинці, або на найближчій до вас.
Крім основних функцій, в додатку завантажений оффлайн список всіх маршрутних маршрутів міста, з докладною інформацією про них та розкладі їх руху. Віджет погоди, а також щоденне оновлення зображень вашого міста на робочому столі, що робить його особливо приємним у використанні.

У майбутньому можлива перспектива додавання інших віджетів і підключення всього громадського транспорту міста.

Бюджет проекту

У містах з встановленими GPS датчиках в маршрутних транспортних засобах - 80000 грн.

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.