Зарядись!

Кожен користувач смартфону, планшету чи ноуту знає, як швидко сідає батарея. Всі ми так само розуміємо, як неприємно, коли твій гаджет сів тоді, коли ти саме хочеш послухати музику, поговорити по телефону чи то подивитись мапу. Цю проблему зможе вирішити наш проект. Над назвою та концепцією бренду ми ще працюємо, на даному етапі робочою назвою буде «Зарядись!» (так хоч зрозуміло, на що націлений проект). Ідея стартапу прийшла саме тоді, коли мене самого спіткала така проблема в центрі міста :)

Ідея

Насправді ідея проекту, здатного вирішити проблему несподіваної розрядки мобільного, планшета чи плеєра досить проста - розмістити по Києву велику кількість точок, де всі девайси можна буде зарядити. Але, розуміючи, що зробити це буде непросто, неефективно та навіть небезпечно, концепція була перероблена. Основою точок для дозарядки гаджетів стануть сонячні батареї та потужні «power bank»’и, які накопичуватимуть енергію.
Зібрати точку досить просто: на зупинках транспорту чи ліхтарних стовпах розміщається батарея, поверхня якої буде вкрита сонячною батареєю, яка в подальшому, за допомогою звичайних дротів, які маскуються, виводиться на поверхню оточуючих об’єктів (лавки, стіни зупинки чи стовпа) до користувача. Ідея включає два варіанти оформлення інтерфейсів точок доступу: вивід шнурів так званих «універсальних» зарядних, які передбачають наявність 10-15 насадок для різних моделей телефонів; а також монтування звичайної розетки, до якої користувач зможе підключитись зі своїм зарядним. Таким чином, кожен зможе зарядити свій пристрій безкоштовно, за рахунок сонячної енергії. Паралельно проект інтегрує таке джерело енергії у наше реальне життя.
Монтувати перші точки можна в парках та на найбільш завантажених маршрутних зупинках. Також ідея включає в себе розробку вебсайту, за допомогою якого можна буде збирати відгуки користувачів, а також інформацію про те, де варто встановити схожі пристрої, щоб поширити мережу по Києву.

Бюджет проекту

2-3 тисячі доларів на перші 100 точок

Голосуй за проект

Голосування припинено. Задля запобігання подальшого голосування через соціальні мережі, ми зафіксували кількість голосів станом на 18:00 10 травня окремим документом.